Formularz kontaktowy

Szukasz ubezpieczenia dla siebie?
Wypełnij krótki formularz - nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Imie


Numer telefonu


Kontakt
Szybki kontakt
Najlepsze ubezpieczenie mieszkania w zasięgu ręki!

Najlepsze ubezpieczenie mieszkania w zasięgu ręki!

Sprawdź nasz ranking ubezpieczeń nieruchomości i wybierz najlepsze dla Ciebie:

  • Ubezpieczenie domu

  • Ubezpieczenie mieszkania

  • Ubezpieczenie nieruchomości

Porównaj oferty

Porównywarki ubezpieczeń

Porównywarki ubezpieczeń pojawiły się w polskim internecie zupełnie niedawno, ale już zyskały dużą popularność. Są bardzo proste i przyjemne w obsłudze. Za pomocą kilku kliknięć, w mniej niż 15 minut, można wybrać i kupić dla siebie najlepsze ubezpieczenie nieruchomości. Jak to wszystko działa?

ubezpieczenie mieszkania

Nie każda porównywarka ubezpieczeń domu i mieszkania jest w porządku. My polecamy stronę porownywarkaubezpieczen.pl. Jest to strona obiektywna – nie reklamuje produktów jakiejś konkretnej agencji. Oferty, które dostajemy, są od różnych ubezpieczycieli, a ich ceny faktycznie się zgadzają!

Bedroom Interior DesignNa tej stronie znajduje się kilka porównywarek. Nas interesuje polisa na dom, więc musimy przejść do odpowiedniej zakładki. Następnie wypełniamy krótki formularz i informacjami o domu i o tym, czego oczekujesz od oferty. Na jego podstawie zostanie obliczona nasza składka. I tu musisz zwrócić uwagę na dwie rzeczy: po pierwsze, jeśli wypełnisz kwestionariusz nieuważnie, składka zostanie obliczona nieprawidłowo. Potem wypełniasz formularz ze swoimi danymi kontaktowymi, dzięki któremu konsultant będzie mógł domówić z Tobą szczegóły.

Możesz wybrać spośród kilku specjalnie dopasowanych do Ciebie ofert. Pamiętaj, że nie musisz koniecznie kupować polisy, jeśli nie zdecydujesz się na jedną z nich! Porównywarka może służyć tylko celom orientacyjnym.

Korzystanie z porównywarek jest zupełnie darmowe. Warto spróbować tego narzędzia, gdy wszystkie inne sposoby zawiodły. Bardzo podoba nam się to, że dzięki kupowaniu polisy przez internet możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych!

Porównywarki oprócz sprzedaży ubezpieczeń za darmo edukują swoich klientów. Przykładem są te wpisy od jednej z najlepszych porównywarek ubezpieczeń mieszkaniowych:

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń ofertę towarzystwa ubezpieczeniowego
Ocena: 5.5/10 (6 głosy(ów) oddano)
Porównywarki ubezpieczeń, 5.5 out of 10 based on 6 ratings

Comments are closed.