Formularz kontaktowy

Szukasz ubezpieczenia dla siebie?
Wypełnij krótki formularz - nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Imie


Numer telefonu


Kontakt
Szybki kontakt
Najlepsze ubezpieczenie mieszkania w zasięgu ręki!

Najlepsze ubezpieczenie mieszkania w zasięgu ręki!

Sprawdź nasz ranking ubezpieczeń nieruchomości i wybierz najlepsze dla Ciebie:

  • Ubezpieczenie domu

  • Ubezpieczenie mieszkania

  • Ubezpieczenie nieruchomości

Porównaj oferty

Porównywarki ubezpieczeń

Porównywarki ubezpieczeń pojawiły się w polskim internecie zupełnie niedawno, ale już zyskały dużą popularność. Są bardzo proste i przyjemne w obsłudze. Za pomocą kilku kliknięć, w mniej niż 15 minut, można wybrać i kupić dla siebie najlepsze ubezpieczenie nieruchomości. Jak to wszystko działa?

ubezpieczenie mieszkania

Nie każda porównywarka ubezpieczeń domu i mieszkania jest w porządku. My polecamy stronę porownywarkaubezpieczen.pl. Jest to strona obiektywna – nie reklamuje produktów jakiejś konkretnej agencji. Oferty, które dostajemy, są od różnych ubezpieczycieli, a ich ceny faktycznie się zgadzają!

Bedroom Interior DesignNa tej stronie znajduje się kilka porównywarek. Nas interesuje polisa na dom, więc musimy przejść do odpowiedniej zakładki. Następnie wypełniamy krótki formularz i informacjami o domu i o tym, czego oczekujesz od oferty. Na jego podstawie zostanie obliczona nasza składka. I tu musisz zwrócić uwagę na dwie rzeczy: po pierwsze, jeśli wypełnisz kwestionariusz nieuważnie, składka zostanie obliczona nieprawidłowo. Potem wypełniasz formularz ze swoimi danymi kontaktowymi, dzięki któremu konsultant będzie mógł domówić z Tobą szczegóły.

Możesz wybrać spośród kilku specjalnie dopasowanych do Ciebie ofert. Pamiętaj, że nie musisz koniecznie kupować polisy, jeśli nie zdecydujesz się na jedną z nich! Porównywarka może służyć tylko celom orientacyjnym.

Korzystanie z porównywarek jest zupełnie darmowe. Warto spróbować tego narzędzia, gdy wszystkie inne sposoby zawiodły. Bardzo podoba nam się to, że dzięki kupowaniu polisy przez internet możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych!

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń ofertę towarzystwa ubezpieczeniowego
Ocena: 5.5/10 (6 głosy(ów) oddano)
Porównywarki ubezpieczeń, 5.5 out of 10 based on 6 ratings

Comments are closed.