Formularz kontaktowy

Szukasz ubezpieczenia dla siebie?
Wypełnij krótki formularz - nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Imie


Numer telefonu


Kontakt
Szybki kontakt
Najlepsze ubezpieczenie mieszkania w zasięgu ręki!

Najlepsze ubezpieczenie mieszkania w zasięgu ręki!

Sprawdź nasz ranking ubezpieczeń nieruchomości i wybierz najlepsze dla Ciebie:

  • Ubezpieczenie domu

  • Ubezpieczenie mieszkania

  • Ubezpieczenie nieruchomości

Porównaj oferty

Co oferuje ubezpieczenie na życie?

Polisy nie są jedynymi korzystnymi rozwiązaniami, choć bez wątpienia należą do grupy tych najbardziej atrakcyjnych. Zawsze można oszczędzać na własną rękę, skorzystać z ofert oszczędzania bez możliwości łatwego pobierania kapitału, inwestycje, lokaty, gra na giełdzie.

Co oferuje ubezpieczenie na życie?

Każdy z tych sposobów jest poniekąd dobry. Wymaga jednak zaangażowania, na co nie każdy może sobie pozwolić. Dlaczego? Inwestowanie kapitału, chociażby w takie opcje binarne, wymaga ciągłej obserwacji rynku i reakcji w razie jakichś zmian. Zawsze można skorzystać z usług firmy brokerskiej lub dobrego maklera, ale to z kolei znowu wymaga czasu i zaangażowania na wybranie odpowiedniej firmy itd.

 

Niestety, na rynku funkcjonuje bardzo wiele firm, którym zależy tylko na pobraniu prowizji. Szkoleniem lub monitoringiem, w jakie fundusze najlepiej lokować kapitał klienta, wielu doradców finansowych nie zawraca sobie już głowy. Pod tym względem należy być czujnym i ostrożnym. W końcu ulokowanie naszych pieniędzy byle gdzie i powierzenie ich byle komu nie może wchodzić w grę.

 

Dla statystycznego Polaka zainwestowanie w ubezpieczenie na życie to jest w zasadzie najlepszy i najpewniejszy sposób na zapewnienie sobie środków do życia i na leczenie w przyszłości.

Rodzaje polis na życie

Ubezpieczenia na życie są bardzo zróżnicowane. Dla wielu Polaków, zwłaszcza seniorów, oferta jest zbyt bogata, przez co decydują się szybko na byle jaką umowę, zamiast bardzo szczegółowo zapoznać się z jej warunkami i wybrać dopasowany produkt.

 

Polisy ubezpieczeniowe mogą oferować niewiele lub bardzo dużo, to już zależy od samego klienta. Za nieco wyższą składkę można tak dobrze dopasować do siebie produkt, że każda wydania na niego złotówka zwróci się w przyszłości z wielokrotnym przebiciem. W jaki sposób?

 

Większość polis ubezpieczeniowych na życie oferuje kilka podstawowych rozwiązań:

 

  • zwrot kosztów leczenia, pobytu w szpitalu i później rehabilitacji;
  • codzienne wpłaty podczas pobytu w szpitalu w postaci np. 100 złotych;
  • odszkodowanie w przypadku kalectwa lub długotrwałej choroby;
  • odszkodowanie dla bliskich w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej;
  • częściowy zwrot wpłaconego kapitału;

 

Istnieje też sporo dodatków, np. otrzymanie tzw. „pieluchowych” w przypadku narodzin dziecka, ubezpieczenie grupowe etc. W każdym przypadku takie oferty powstały z myślą o klientach i są naprawdę doskonałym dodatkiem do umowy z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń ofertę towarzystwa ubezpieczeniowego
Ocena: 0.0/10 (0 głosy(ów) oddano)

Leave a Reply